Главная страница » Новини » Управління освіти Чернігова закуповує масло

Управління освіти Чернігова закуповує масло

тендер масло

Відповідно до оголошення, розміщеного на сайті “Zakupki”, управління освіти Чернігівської міської ради проводить закупівлі. Предметом державних закупівель є солодковершкове масло  не менше 73% жиру, фасоване.

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro, що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання продукції чи сервісів. Бюджет організації планує для придбання товарів виділити суму 5 124 600 грн., однак організація планує зменшення витрат. Організації, що планують приймати участь у торгах, повинні підготувати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора закупівель. Крок зменшення цінової пропозиції, згідно оголошення, складає 51 246 гривень. Формуючи кошторис, слід врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і вартість її доставки. Також слід підготувати банківську гарантію на суму 102 492 грн. Організатор готовий приймати цінові пропозиції до 5 грудня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться аукціон, за результатами якого обереться переможець торгів. З переможцем буде підписано угоду на постачання продукції до кінця 2019 року.

Кожна зацікавлена у тендері особа може отримати більш детальну інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5783757/ru

2019-11-05T21:14:56+03:00