Главная страница » Новини » Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації закуповує соки

Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації закуповує соки

тендер соки

тендер соки

Відповідно до оголошення, що розміщене на сайті Zakupki.Ua, управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації організовує закупівлі. Предметом тендерних закупівель є фруктові та овочеві соки в асортименті в асептичних пакетах. Опис та якісні характеристики продукції детально викладені у тендерній документації, що розміщена на сайті разом з оголошенням. Всього необхідно закупити 110000 літрів соків.

Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5167646/ru

Zakupki.Ua є учасником системи Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання товарів чи сервісів. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 1 980 000 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Організації, що планують приймати участь у торгах, повинні підготувати свої цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора торгів. Крок зменшення цінової пропозиції, згідно оголошення, становить 9 900 гривень. Розраховуючи пропозицію по ціні, слід включити до кошторису постачання продукції вартість її доставки.

Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 27 травня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам тендер, за підсумками якого буде обрано переможця торгів. З переможцем буде підписано угоду на постачання товарів до кінця поточного року.

2019-05-11T13:32:57+03:00