Главная страница » Новини » Управління освіти, сім’ї та спорту Білгород-Дністровської міської ради закуповує хліб

Управління освіти, сім’ї та спорту Білгород-Дністровської міської ради закуповує хліб

тендер хлібобулочні вироби

тендер хлібобулочні вироби

Відповідно до оголошення, опублікованого на майданчику Zakupki.Ua, управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради організовує закупівлі. Предметом державних закупівель є хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні вироби.  Відповідно до оголошення, продукція закуповується в такій кількості:

  • хліб житній – 6000 кілограми;
  • хліб пшеничний, першого ґатунку – 32000 кілограми.

Більш детальніше – за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5143864/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro , що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання товарів та послуг. Бюджетом закупівель передбачена сума 554 000 грн., однак організація планує скоротити видатки. Підприємці, що будуть приймати участь у тендері, повинні подати власні цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог ініціатора закупівель. Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, становить 2 770 грн. Формуючи кошторис, слід врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і транспортні витрати.

Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 18 травня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам аукціон, за результатами якого оберуть переможця тендеру. З ним буде підписано угоду на постачання продукції до 31.12.2019року.

2019-05-04T20:19:49+03:00