Главная страница » Новини » Управління ЖКГ Мелітопольської міської ради придбає послуги з садіння та догляду за зеленими насадженнями

Управління ЖКГ Мелітопольської міської ради придбає послуги з садіння та догляду за зеленими насадженнями

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області оголошує про проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro відповідно до вимог чинного законодавства України. Згідно з оголошенням, розміщеним на майданчику Zakupki.ua за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4888532, предметом закупівлі є послуги з садіння та догляду за зеленими насадженнями. Їх орієнтовна вартість складає 1 500 000 гривень.

Послуги повинні надаватись відповідно до чинних Державних стандартів України, Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів міського благоустрою та Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України.

Учасники, які мають матеріально-технічну базу, навчений виробничий та інженерно-технічний персонал, механізми та транспортні засоби, можуть подати тендерні пропозиції до 9 березня 2019 року. При цьому вони повинні враховувати мінімальний крок пониження ціни, який становить 750 гривень. Проведення аукціону та визначення переможця заплановано на 11 березня 2019 року. Учасник, який запропонує послуги за найменшою ціною, стане переможцем торгів, з яким буде укладений договір. Послуги з садіння та догляду за зеленими насадженнями будуть надаватися до кінця 2019 року за адресою: Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Чернишевського, 26.

2019-02-23T19:08:36+03:00