Главная страница » Новини » Управлінням освіти Чернівецької міської ради закуповується печиво та панірувальні сухарі

Управлінням освіти Чернівецької міської ради закуповується печиво та панірувальні сухарі

Нещодавно ініційовано тендер на закупку продуктів харчування для закладів освіти Чернігівщини, відповідне оголошення про тендер розміщене на електронному тендерному майданчику Zakupki.Ua: https://etp.zakupki.com.ua/tender/3823016/ru

 

Шляхом державних закупівель планується закупити печиво, вафлі та панірувальні сухарі. Запрошуються до участі у торгах вітчизняні виробники та оптові компанії, що можуть запропонувати вигідні ціни на продукцію за умови збереження якості.  Планова вартість закупівлі становить 568 896 грн., організатор торгів планує зекономити, то ж учасники повинні враховувати свої цінові пропозиції із мінімальним кроком пониження, що становить 5688 грн. Також відповідно до тендерного оголошення, учасникам необхідно підготувати гарантійне забезпечення у розмірі 17 066 грн.

 

Заявки на участь у торгах можна подавати до 13 грудня поточного року, а 14 грудня 2018 року пройде аукціон, на якому оберуть переможця торгів та підпишуть договір про постачання продукції відповідно до графіків, що описані у тендерній документації.

2018-11-26T11:24:36+03:00