Главная страница » Новини » В с. Кам’яниця Ужгородського району планується збудувати амбулаторію загальної практики сімейної медицини

В с. Кам’яниця Ужгородського району планується збудувати амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Ужгородська районна державна адміністрація оголошує про проведення відкритих торгів на закупівлю будівельних та ремонтних робіт. Про це повідомляється в оголошенні, розміщеному на електронному майданчику Zakupki.ua за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4894065

Відповідно до нього, планується будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Кам’яниця Ужгородського району Закарпатської області. Очікувана вартість робіт складає 6 900 034 гривень.

Основною проблемою є відсутність у селі Кам’яниця Ужгородського району задовільного надання медичних послуг у зв’язку з тим, що наявне приміщення медичної амбулаторії є старим, непристосованим та таким, що не відповідає сучасним вимогам. У приміщенні відсутні умови для забезпечення надання комплексу медичних послуг, які повинна надавати амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

До участі в торгах запрошуються фізичні та юридичні особи, які мають матеріально-технічну базу та робітників відповідної кваліфікації для виконання робіт, передбачених технічним завданням замовника. Вони повинні подати тендерні пропозиції до 13 березня 2019 року з урахуванням того, що мінімальний крок пониження ціни становить 30 000 гривень. Пропозиція обов’язково супроводжується документом, що підтверджує внесення гарантійного забезпечення в сумі 20 000 гривень.

Аукціон відбудеться 14 березня 2019 року. Переможцем торгів стане учасник, який запропонує найменшу ціну за виконання будівельних та ремонтних робіт. З ним буде підписаний договір, відповідно до якого будівництво об’єкта планується завершити до кінця 2019 року.

Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини надасть можливість вирішити найголовніше проблемне питання місцевої громади – надання якісних медичних послуг населенню.

2019-02-26T11:51:45+03:00