Главная страница » Новини » В селі Андріяшівка, Роменського району, Сумської області буде збудована амбулаторія первинної медичної допомоги

В селі Андріяшівка, Роменського району, Сумської області буде збудована амбулаторія первинної медичної допомоги

Орган державної влади «Управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації» оголошує про проведення відкритих торгів на закупівлю будівельних та ремонтних робіт.

Як стало відомо із оголошення, розміщеного на майданчику Zakupki.ua, планується нове будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги за адресою: вул. Соборна, 1Б, с. Андріяшівка, Роменського району, Сумської області.

Відповідно до нього, очікувана вартість закупівлі складає 5 803 350 гривень.

Мінімальний крок пониження ціни, який слід враховувати при поданні тендерних пропозицій, становить 29 016 гривень. Пропозиції, оформлені згідно з чинним законодавством України, приймаються до 21 лютого 2019 року, так як аукціон розпочнеться 22 лютого 2019 року. Переможцем торгів буде обрано того учасника, який запропонує найменшу ціну.

Слід зазначити, що замовник вимагає від учасників внесення гарантійного забезпечення, сума якого складає 29 016 гривень.
Перейшовши за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4813877, можна дізнатися про детальні умови проведення закупівлі та отримати тендерну документацію.

2019-02-07T22:41:29+03:00