Главная страница » Новини » В Умані планується ремонт вул. Тепличної

В Умані планується ремонт вул. Тепличної

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради планує закупівлі послуги поточного ремонту вул. Тепличної. Публічне оголошення розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://etp.zakupki.com.ua/tender/4958509/ru

Бюджетом закупівель передбачена сума 350 000 грн.  Проте, за допомогою Prozorro організація планує скоротити видатки. Той учасник, який зможе зробити найнижчу цінову пропозицію, стане переможцем торгів. Мінімальний крок на пониження становить 1 800 грн. Надсилаючи пропозиції потрібно врахувати всі витрати, пов’язані із наданням даних послуг. Також потрібно надати документи, підтверджуючі наявність досвіду та техніки для виконання робіт.

Пропозиції можна надсилати до 29 березня 2019 року після чого відбудеться сам аукціон та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, необхідно отримати пакет документів , який є наданим ініціатором закупівель. Даний пакет надається в цифровому форматі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-03-14T11:32:47+03:00