Главная страница » Новини » Відбувається закупівля цибулі

Відбувається закупівля цибулі

тендер цибуля

Відповідно до оголошення, що розміщене на тендерному майданчику Zakupki.Ua, Ліщинівський психоневрологічний будинок-інтернат організовує закупівлі. Предметом державних закупівель є цибуля пізніх сортів.

Кількість необхідних продуктів та їх опис детально викладені у пакеті тендерних документів, що прикріплюється до оголошення.

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання товарів та сервісів. На поточні закупівлі планується виділити суму до 42 000 грн., однак організація планує зменшення витрат. Організації, що будуть приймати участь у тендері, повинні підготувати власні цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора торгів. Крок зменшення цінової пропозиції, згідно оголошення, складає 1 260 гривень. Формуючи кошторис, потрібно врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і транспортні витрати. Окрім цього, потрібно підготувати банківську гарантію на суму 1 260 грн.

Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 14 вересня 2019 року. Після їх оцінки відбудеться сам тендер, за підсумками якого обереться переможець тендеру.

Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5551015/ru

2019-09-02T19:05:20+03:00