Главная страница » Новини » Відділ освіти Біловодської селищної ради закуповує подарунки на Новий рік

Відділ освіти Біловодської селищної ради закуповує подарунки на Новий рік

тендер новорічні подарунки

Відповідно до оголошення, розміщеного на тендерному майданчику “Zakupki”, відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області ініціює закупівлі. Предметом тендерних закупівель є дитячі новорічні подарунки.

Опис продукції, її характеристики та кількість детально описані у тендерній документації , що прикріплюється до оголошення .

Більш детально можна отримати інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5751655/ru.

Zakupki.Ua є учасником системи Prozorro , що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання товарів та сервісів. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 272 844 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Підприємці, що планують приймати участь у тендері, повинні подати свої цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора торгів. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, згідно оголошення, становить 1 364 гривень. Формуючи кошторис, слід врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і витрати на доставку.

Організатор готовий приймати цінові пропозиції до 9 листопада 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам тендер, за результатами якого буде обрано переможця торгів.

2019-10-25T15:36:43+03:00