Главная страница » Новини » Відділ освіти м.Хотин закуповує хліб

Відділ освіти м.Хотин закуповує хліб

закупівлі хліба на 250 тисяч

Відповідно до оголошення, опублікованого на майданчику Zakupki.Ua, відділ освіти Хотинської районної державної адміністрації проводить закупівлі. Їх предметом є хліб і хлібопродукти. Кількість необхідних продуктів та їх опис детально описані у тендерній документації, що розміщені на сайті разом з оголошенням. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/6100673/ru

Zakupki.Ua є акредитованим тендерним майданчиком системи “Prozorro”, що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання продукції та послуг. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 250 000 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Організації, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати власні цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Крок зменшення цінової пропозиції, згідно оголошення, складає 2 000 гривень. Формуючи кошторис, потрібно врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і транспортні витрати.

Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 20 січня 2020 року. Після їх розгляду відбудеться тендер, за результатами якого обереться переможець тендеру.

2020-01-05T14:18:12+03:008 January 2020|