Главная страница » Новини » Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради придбає шкільний автобус

Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради придбає шкільний автобус

КП Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради оголошує про проведення відкритих торгів відповідно до вимог чинного законодавства України. Про це повідомляється в оголошенні, розміщеному на електронному майданчику Zakupki.ua. Відповідно до нього, планується придбати спеціалізований автобус для перевезення школярів, орієнтовна вартість якого складає 1 900 000 гривень.

Метою закупівлі є організація безпечного безоплатного перевезення учнів та дітей, які проживають у сільській місцевості, до місць навчання і додому.

До участі в торгах запрошуються фізичні та юридичні особи, які можуть здійснити поставку транспортного засобу належної якості до кінця 2019 року за адресою: Хмельницька область, смт. Нова Ушиця, вулиця Гагаріна, будинок 40.

Аукціон розпочнеться 18 березня 2019 року, тому подати тендерні пропозиції необхідно до 17 березня 2019 року. При цьому необхідно враховувати мінімальний крок пониження ціни, який становить 190 гривень. Для отримання тендерної документації та ознайомлення з детальними умовами проведення відкритих торгів необхідно перейти за адресою https://etp.zakupki.com.ua/tender/4910491

2019-02-28T15:26:41+03:00