Главная страница » Новини » Відділ освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА придбає послуги зі спеціалізованих автомобільних перевезень

Відділ освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА придбає послуги зі спеціалізованих автомобільних перевезень

Відділ освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА шукає підрядника для надання послуг спеціалізованих автомобільних перевезень. Мова йде про підвіз дітей. Закупівля здійснюється з метою забезпечення у сільській місцевості комфортного трансферу дітей та педагогічних працівників громади до місця навчання, місця роботи і додому.

Відповідно до оголошення, розміщеного на електронному майданчику Zakupki.ua, очікувана вартість закупівлі складає 900 000 гривень. Участь в торгах можуть взяти фізичні та юридичні особи, які надають послуги перевезень згідно з чинним законодавством України. Вони повинні подати свої тендерні пропозиції до 17 лютого з урахуванням мінімального кроку пониження, який становить 4 500 гривень. Початок аукціону – 18 лютого 2019 року. З учасником, який запропонує найнижчу ціну за послуги спеціалізованих автомобільних перевезень, буде укладений договір, відповідно до якого послуги будуть надаватися протягом 2019 року. За посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4784673 можна отримати документацію та більш детально ознайомитися з умовами проведення тендеру.

2019-02-07T20:55:06+03:00