Главная страница » Новини » Відділ освіти Мирнограду закуповує паливний брикет

Відділ освіти Мирнограду закуповує паливний брикет

Шляхом організації тендеру відділ освіту Мирнограду (Донецька область) вирішено придбати паливний брикет, що виготовляється із лушпиння соняшника. Всього планується придбати 497 тон даного брикету. Як свідчить статистика, даний брикет є значно ефективнішим для використання в опаленні, аніж звичайні дрова чи паливні брикети, що виготовляються із тирси пород дерева. Очікувана вартість закупівель становить 1203 800 грн, однак замовник планує зекономити, тому очікує, що кінцева вартість замовлення буде нижчою.

Оголошення про тендер нещодавно розміщене на сайті Zakupki.Ua, що акредитований у системі Prozorro, у відкритому доступі за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/4670418

Учасник, що зможе запропонувати найбільш вигідну цінову пропозицію, підпише контракт за умови відповідності продукції умовам тендеру. Слід врахувати, що мінімальний крок пониження вартості складає 1203 грн. Заявки від учасників будуть прийматися до 24 січня 2019 року, а сам тендер запланований на 25 січня поточного року.

Більш детальна інформація подається у тендерній документації, що доступна за зазначеною вище адресою.

2019-01-11T14:59:39+03:00