Главная страница » Новини » Військова частина закуповує хек

Військова частина закуповує хек

тендер риба

Відповідно до оголошення, розміщеного на сайті “Zakupki”, військова частина №1471 ініціює закупівлі. Їх предметом є риба заморожена (хек). Всього планується придбати 10800 кілограм продукції. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5783506/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro , що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання товарів чи сервісів. Бюджетом закупівель передбачена сума 729 000 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Організації, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати власні цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог ініціатора торгів.

Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, відповідно до оголошення, складає 7 290 грн. Формуючи кошторис, потрібно включити до кошторису постачання продукції вартість її доставки. Учасникам слід подавати пакет документів із пропозиціями до 12 листопада 2019 року. Після їх оцінки відбудеться сам аукціон, за результатами якого оберуть переможця торгів. З переможцем буде підписано угоду на постачання продукції до кінця поточного року.

2019-11-05T21:15:55+03:00