Главная страница » Новини » Військова частина закуповує м’ясо

Військова частина закуповує м’ясо

тендер мясо

Відповідно до оголошення, опублікованого на сайті Zakupki.Ua,  військова частина 1471 організовує закупівлі. Предметом тендерних закупівель є м’ясні блоки із яловичини. Кількість необхідних продуктів та їх опис детально описані у тендерній документації, що прикріплюється до оголошення.

Zakupki.Ua є учасником системи Prozorro , що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання продукції та сервісів. Бюджетом закупівель передбачена сума 590 000 грн., однак організація планує зменшення витрат. Організації, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати свої цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора торгів. Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, складає 5 900 гривень. Формуючи кошторис, слід врахувати не тільки вартість продукції, але і вартість її доставки.

Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 12 листопада 2019 року. Після їх оцінки відбудеться аукціон, за підсумками якого буде обрано переможця тендеру. З ним буде підписано угоду на постачання продукції до кінця 2019 року.

Більш детально можна отримати інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5783589/ru

2019-11-05T21:09:02+03:00