//Як додати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника до ЄДР

Як додати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника до ЄДР

Замовник зобов’язаний відхилити пропозицію учасника, якщо є підстава для відмови в участі в закупівлі. Однією з підстав є відсутність інформації про кінцевого бенефіціарного власника в Єдиному державному реєстрі (ЄДР). Замовник зобов’язаний перевірити наявність інформації в ЄДР власноруч, але постачальник має забезпечити та проконтролювати потрапляння даних про кінцевого бенефіціара його організації до реєстру.

Кінцевий бенефіціарний власник — це фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на організацію-постачальника. Для цього він має володіти мінімум 25% статутного капіталу або прав голосу юридичної особи.

Як постачальнику внести дані про кінцевого бенефіціарного власника до Єдиного державного реєстру

Якщо в Єдиному державному реєстрі відсутні дані про кінцевого бенефіціара, то постачальнику необхідно подати заяву та структуру власності державному реєстратору, наприклад нотаріусу або Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Також до пакету документів може входити:

  • Витяг чи виписка з торговельного, банківського або судового реєстру, який підтверджує реєстрацію юридичної особи-нерезидента, якщо засновником юридичної особи є юридична особа-нерезидент.
  • Нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи для фізичної особи-нерезидента; якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру для фізичної особи-резидента.

 

Перемагайте із Zakupki.ia