Главная страница » Новини » Як придбати товар на біржі через брокера

Як придбати товар на біржі через брокера

Використання посередництва, яке надають біржові брокери, може значно полегшити участь вашої організації в процесі біржових торгів. Якщо з будь-якої причини безпосередня ваша участь не є бажаною чи не є можливою, ви можете скористатись послугами учасника біржових торгів, який зможе за вас виконати весь спектр підготовчих робіт, а також зможе прийняти безпосередню участь у самих торгах.

У відповідності до біржових нормативних актів, біржові брокери можуть надавати своїм клієнтам послуги, у відповідності до трьох можливих схем:

 1. Від імені свого клієнта за його рахунок.
 2. Від імені свого клієнта за свій рахунок.
 3. Від свого імені за рахунок свого клієнта.

При цьому ваша компанія стає клієнтом біржового брокера і надалі буде мати юридичні відносини виключно з ним, а не з біржею. На біржі біржовий брокер зареєструє ваше підприємство в якості власного клієнта.
Найчастіше біржові брокери спеціалізуються на посередництві в декількох напрямках біржової торгівлі одночасно, що також може бути додатковим плюсом для вашої компанії.

Для того щоб придбати товар (напрямок) на біржі через брокера, необхідно слідувати наступному алгоритму дій:

 1. Зайдіть на сайт обраного вами електронного торговельного майданчику та постарайтесь обрати товар (напрямок) який є бажаним для продажу на торгах.
 2. Ознайомтесь з переліком правил торгівлі на обраному електронному торговельному майданчику та особливостями Регламенту проведення торгів по напрямку, в якому ви зацікавлені.
 3. Ознайомтесь зі списком Брокерських контор, які акредитовані на обраному вати електронному торговельному майданчику.
 4. Укладіть з цікавлячою вас конторою договір-поручення та здійсніть видачу брокеру довіреності, якою буде підтверджуватись надання прав представляти вашу компанію в ході електронних біржових торгів, згідно обраного вами напрямку.
 5. Надайте брокеру пакет документації згідно статті 9 Закону щодо запобігання та протидії легалізації доходів, що були отримані незаконним шляхом, або направлені на фінансування терористичної діяльності.
 6. Надайте брокеру пропозицію, щодо участі в бажаних електронних біржових торгах, зазначивши перелік умов придбання, доставки та характеристик обраної продукції.
 7. Брокер подає в ЕТС пропозицію щодо закупівлі.
 8. Внесіть гарантійне забезпечення яке необхідне для того, щоб прийняти участь в торгах (якщо цього вимагає регламент конкретних торгів), у відповідності з рахунком, який сформований в ЕТС, та переданий вам брокером.
 9. Брокер приймає участь в обраних електронних торгах та звітує перед вами після їх завершення.
2018-04-04T13:48:42+03:00