//Які закупівлі потрібно оприлюднювати в системі Prozorro
  • Умови додавання закупівлі в річний план та публікації звіту про договір про закупівлю

Які закупівлі потрібно оприлюднювати в системі Prozorro

2022-05-02T11:15:01+03:0018.05.2020|Tags: |

Завжди цікаво знати, у яких випадках замовник повинен включати закупівлі у річний план та оприлюднювати звіт про договір про закупівлю в системі Prozorro, а в яких він може цього уникнути.

Умови в допорогових закупівлях

Якщо замовник збирається провести закупівлю до 50 тис. грн. без застосування спрощеної закупівлі або електронного каталогу, він також зобов’язаний включити таку закупівлю в річний план та опублікувати в електронній системі “прямий звіт”. Випадки використання можна прочитати в статті – Звіт про договір про закупівлю або в народі “Прямий звіт про укладений договір”.

Замовник не публікує договір про закупівлю при використанні Prozorro Market, адже в такому випадку звіт формується автоматично. Проте включати в річний план такі закупівлі замовник повинен.

У разі проведення закупівель товарів і послуг від 50 тис. грн. до 200 тис. грн. або робіт до 1,5 млн. грн., замовник зобов’язаний використовувати спрощену закупівлю. Відповідно, він повинен їх включати в річний план та після завершення закупівлі публікує в Prozorro звіт про договір про закупівлю.

Унікальні умови для всіх видів закупівель

Якщо проводиться закупівля товарів, робіт і послуг, передбачених частиною п’ятою (окрім 21 пункту)  статті 3 Закону або замовники, які працюють в окремих сферах господарювання (вказані в 4 пункті частини першої статті 2 ЗУ), здійснюють закупівлю товарів, робіт і послуг, встановлених у частині шостій статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”, то включати такі закупівлі в річний план та публікувати звіт про договір в системі електронних закупівель не обов’язково.

При закупівлі гемопоетичних стовбурових клітин, робіт і послуг, пов’язаних з їх придбанням, замовник зобов’язаний публікувати в системі Prozorro звіт та додавати таку закупівлю в річний план, незалежно від вартості тендеру.