Главная страница » Новини » Закуповується хліб

Закуповується хліб

тендер хліб

Відповідно до оголошення, опублікованого на майданчику “Zakupki”, управління освіти Чернігівської міської ради організовує закупівлі. Предметом тендерних закупівель є хліб житньо-пшеничний, батон.

Кожна зацікавлена у тендері особа може отримати більш детальну інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5783043/ru

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro, що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання продукції чи послуг. На поточні закупівлі планується виділити суму до 3 514 900 грн., однак організація планує зменшення витрат. Організації, що планують приймати участь у торгах, повинні подати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, складає 35 149 грн. Формуючи кошторис, потрібно врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і транспортні витрати. Також потрібно підготувати банківську гарантію на суму 105 447 грн. Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 20 листопада 2019 року. Після їх оцінки відбудеться аукціон, за підсумками якого обереться переможець торгів.

2019-11-05T21:25:34+03:00