Главная страница » Новини » Закуповується какао, цукерки та інші кондитерські вироби

Закуповується какао, цукерки та інші кондитерські вироби

2020-02-08T16:44:04+03:0012.02.2020|

тендер какао

Відповідно до оголошення, що розміщене на майданчику “Zakupki”, КП “Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс “Перлина Донеччини” ініціює закупівлі.

Предметом тендерних закупівель є какао, цукерки та інші кондитерські вироби. Опис продукції, її характеристики та кількість детально викладені у тендерній документації , що подаються разом із оголошенням. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/6281004/ru

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro, що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання товарів чи послуг. Бюджетом закупівель передбачена сума 960 000 грн., однак організація планує скоротити видатки. Підприємці, що планують приймати участь у торгах, повинні подати свої цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора торгів. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, згідно оголошення, становить 4 800 грн. Розраховуючи пропозицію по ціні, слід врахувати не тільки вартість продукції, але і витрати на доставку. Також слід підготувати банківську гарантію на суму 28 800 грн. Організатор готовий приймати цінові пропозиції до 22 лютого 2020 року. Після їх оцінки відбудеться аукціон, за підсумками якого буде обрано переможця торгів.