Главная страница » Новини » Закуповується картопля

Закуповується картопля

2020-02-08T16:40:34+03:0011.02.2020|

тендер картопля

Відповідно до оголошення, опублікованого на тендерному майданчику Zakupki.Ua, управління освіти Хмільницької міської ради організовує закупівлі. Їх предметом є картопля. Опис продукції, її характеристики та кількість детально викладені у пакеті тендерних документів, що прикріплюється до оголошення. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/6280992/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання продукції чи послуг. Очікувана вартість закупівлі за даним тендером становить 263 250 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Організації, що будуть приймати участь у торгах, повинні підготувати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора закупівель.

Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, складає 1 316 гривень. Розраховуючи пропозицію по ціні, потрібно врахувати не тільки вартість продукції, але і витрати на доставку.

Учасникам слід подавати пакет документів із пропозиціями до 23 лютого 2020 року. Після їх розгляду відбудеться тендер, за результатами якого обереться переможець торгів.