Главная страница » Новини » Закуповується кукурудзяна жатка CAPELLO Quasar F8

Закуповується кукурудзяна жатка CAPELLO Quasar F8

тендер кукурузна житка

ДП “Черкаська Державна сільськогосподарська дослідна станція Національного наукового центру “Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України” закуповує кукурудзяну жатку CAPELLO Quasar F8.

Бюджет організації на поточні закупівлі передбачає суму 1 050 000 грн. Проте, за допомогою Prozorro установа планує зменшити витрати. Те підприємство, яке зможе надати найвигіднішу цінову пропозицію, може стати переможцем у даних торгах. Мінімальний крок на пониження складає 10 500 грн. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 10 000 грн. Пропозиції можна надсилати до 18 вересня 2019 року після чого відбудеться сам аукціон та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації, який є наданим ініціатором закупівель. Даний пакет надається в електронній формі на майданчику Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

Про державні закупівлі було оголошено на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://zakupki.com.ua/tender/5552653/ru

2019-09-02T19:38:59+03:00