Главная страница » Новини » Закуповується мед натуральний та яйця птиці

Закуповується мед натуральний та яйця птиці

2020-02-08T16:45:01+03:0012.02.2020|

тендер мед та яйця

Відповідно до оголошення, розміщеного на майданчику “Zakupki”, відділ освіти Сихівського та Личаківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради проводить закупівлі. Їх предметом є яйця птиці та мед натуральний. Опис продукції, її характеристики та кількість детально викладені у тендерній документації , що прикріплюється до оголошення. Більш детально можна отримати інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/6281009/ru

Zakupki.Ua є акредитованим тендерним майданчиком системи “Prozorro”, що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання товарів та сервісів. Бюджет організації планує для придбання товарів виділити суму 1 124 250 грн., однак організація планує скоротити видатки. Організації, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати свої цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора торгів.

Розраховуючи пропозицію по ціні, потрібно врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і вартість її доставки. Учасникам слід подавати пакет документів із пропозиціями до 24 лютого 2020 року. Після їх оцінки відбудеться аукціон, за результатами якого буде обрано переможця тендеру.