Главная страница » Новини » Закуповується поточний середній ремонт автомобільної дороги

Закуповується поточний середній ремонт автомобільної дороги

тендер середній ремонт доріг

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області планує провести поточний середній ремонт автомобільної дороги.  З цією метою організовується тендер. Бюджет організації на поточні закупівлі передбачає суму 19 943 000 грн.

Оголошення про відкриті торги розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5113637/ru

За результатами торгів установа планує зменшити витрати. Те підприємство, яке зможе зробити найнижчу цінову пропозицію, стане переможцем у даних торгах. Мінімальний крок на пониження складає 99 715 грн. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 300 000 грн.

Тендерні пропозиції можна подавати до 21 травня 2019 року після чого відбудеться сам аукціон та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації , який є наданим організатором торгів. Документи доступні в електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-04-21T16:22:04+03:00