Главная страница » Новини » Закуповується Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню

Закуповується Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню

тендер розчин на основі перекису

Комунальний заклад “Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва” Дніпропетровської обласної ради” планує закупівлі розчину для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню. Про це було оголошено на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5552586/ru

Підприємство очікує витратити 50 000 гривень. Однак , використовуючи систему державних закупівель, організація планує скоротити видатки. Учасник, що зможе зробити найвигіднішу цінову пропозицію, стане переможцем у даних торгах. Мінімальний крок зменшення вартості становить 250 гривень.

Цінові пропозиції можна подавати до 19 вересня 2019 року після чого відбудеться сам аукціон та вибір переможця. Щоб отримати більш детальну інформацію по тендеру, необхідно отримати пакет документів, який є наданим ініціатором тендеру. Даний пакет надається в електронній формі на майданчику Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-09-02T19:14:43+03:00