Главная страница » Новини » Закуповується тиснений або перфорований папір для друку

Закуповується тиснений або перфорований папір для друку

тендер папір для друку

Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області планує закупівлі тиснений або перфорований папір для друку.  Оголошення про відкриті торги розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://zakupki.com.ua/tender/5459971/ru

Очікувана вартість закупівель становить 249 750 грн для придбання 55 упаковок. Фінансування відбувається за кошти обласного бюджету. Використовуючи систему державних закупівель організація планує зменшити витрати. Мінімальний крок зменшення вартості складає 500 грн. Той учасник, який зможе зробити найнижчу цінову пропозицію, може стати переможцем у даних торгах.

Тендерні пропозиції можна подавати до 19 серпня 2019 року після чого відбудеться процедура аукціону та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації , який є наданим ініціатором закупівель. Документи доступні у електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-08-02T15:53:29+03:00