Главная страница » Новини » Закуповуються будівельні послуги

Закуповуються будівельні послуги

КП “Червонограджитлокомунсервіс” планує закупівлі будівельних послуг: будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.

Про це було оголошено на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5005121/ru

Бюджет організації на поточні закупівлі передбачає суму 1 000 000 гривень. Проте, за допомогою Prozorro організація планує скоротити видатки. Учасник, що зможе надати найнижчу цінову пропозицію, може стати переможцем у даних торгах. Мінімальний крок зменшення вартості становить 10 000 грн.

Цінові пропозиції можна подавати до 10 квітня 2019 року, після чого відбудеться розкриття пропозицій та вибір переможця. Щоб отримати більш детальну інформацію по тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації , який є наданим організатором торгів . Даний пакет надається у електронній формі на майданчику Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-03-27T14:58:55+03:00