Главная страница » Новини » Закуповуються консерви на 1,1 млн грн.

Закуповуються консерви на 1,1 млн грн.

тендер закупівля консервів

Відповідно до оголошення, опублікованого на тендерному майданчику Zakupki.Ua, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького ініціює закупівлі. Предметом тендерних закупівель є бички обсмажені в томатному соусі та сардини атлантичні натуральні з додаванням олії. Всього необхідно придбати 10 000 кг продукції.

Кількість необхідних продуктів та їх опис детально викладені у пакеті тендерних документів, що подаються разом із оголошенням. Більш детальніше – за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5289655/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання товарів чи сервісів. Бюджетом закупівель передбачена сума 1 100 000 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Підприємці, що будуть приймати участь у тендері, повинні підготувати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора закупівель. Крок зменшення цінової пропозиції, згідно оголошення, складає 11 000 грн. Формуючи кошторис, потрібно включити до кошторису постачання продукції витрати на доставку. Окрім цього, слід підготувати банківську гарантію на суму грн. Організатор готовий приймати цінові пропозиції до 27 червня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам тендер, за результатами якого буде обрано переможця тендеру.

2019-06-19T09:59:19+03:00