Главная страница » Новини » Закуповуються овочі та фрукти

Закуповуються овочі та фрукти

тендер овочі та фрукти

Відповідно до оголошення, опублікованого на сайті “Zakupki”, КМКЛ №7 організовує закупівлі. Предметом державних закупівель є капуста цвітна, мандарини, апельсини, виноград. Опис та якісні характеристики продукції детально викладені у тендерних документах, що розміщені на сайті разом з оголошенням. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5552446/ru

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro, що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання товарів чи сервісів. На поточні закупівлі планується виділити суму до 201 924 грн., однак організація планує зменшення витрат. Підприємці, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати свої цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, складає 1 010 гривень.

Свої цінові пропозиції учасники повинні подати до 17 вересня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам аукціон, за результатами якого обереться переможець тендеру. З переможцем буде підписано угоду на постачання товарів до 2020 року.

2019-09-02T18:51:38+03:00