Главная страница » Новини » Закуповуються послуги організації зустрічей

Закуповуються послуги організації зустрічей

тендер організація тренінгів copy

Державна установа “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України” планує закупку послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях. Це повинен бути тренінг з користування програмним забезпеченням REDCap для електронної передачі даних» в рамках реалізації проекту «Спільні дії, спрямовані на боротьбу проти ВІЛ/ТБ/ВГС в регіонах Європи» (CARE)).

На зазначені послуги компанія планує виділити 65 000 грн,  джерело фінансування – фінансова підтримка Європейської Комісії в межах Рамкової програми з досліджень та інновацій “Горизонт 2020”.

Послуги повинні надаватися 30 жовтня 2019 року.

Ініціатор торгів вказує, що готовий приймати цінові пропозиції до 11 жовтня 2019 року. Більш детально зі змістом оголошення можна ознайомитися на сайті закупівель “Zakupki.ua”: https://zakupki.com.ua/tender/5650380/ru

Приймати участь в конкурсі можуть будь-які фірми незалежно від їх розміру, що відповідають умовам ДУ “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”. Всі учасники матимуть рівні умови змагання, а переможцем організатор тендеру обере ту компанію, що запропонує найкращі ціни. Мінімальний крок пониження цінової пропозиції – 650 грн.

2019-10-02T15:34:17+03:00