Главная страница » Новини » Закуповуються послуги з капітального ремонту

Закуповуються послуги з капітального ремонту

 

капітальний ремонтДепартамент комунального господарства Харківської міської ради планує закупівлі послуги з капітального ремонту.

Відповідно до оголошення предметом закупівлі є: відновлення елементів благоустрою Саржиного Яру (капітальний ремонт) в м. Харків.

Оголошення про відкриті торги розміщене року на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5057602/ru

Очікувана вартість закупівель становить 38 780 685 гривень.

Проте, за результатами торгів організація планує скоротити видатки. Учасник, що зможе зробити найнижчу цінову пропозицію, може стати переможцем торгів. Мінімальний крок зменшення вартості складає 38 780 грн. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 150 000 грн. Пропозиції можна надсилати до 22 квітня 2019 року після чого відбудеться сам аукціон та вибір переможця.

Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації, який є наданим ініціатором тендеру. Документи доступні у електронній формі на майданчику Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-04-08T20:44:15+03:00