Главная страница » Новини » Закуповуються заморожені тушки курей

Закуповуються заморожені тушки курей

тендер тушки курей заморожені

Відповідно до оголошення, розміщеного на сайті “Zakupki”, державне спеціалізоване підприємство “Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами” проводить закупівлі. Предметом тендерних закупівель є тушки курей заморожені. Всього необхідно придбати 3500 кг продукції.

Опис продукції, її характеристики та кількість детально викладені у тендерних документах, що подаються разом із оголошенням. Більш детально можна отримати інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5619060/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro , що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання продукції чи сервісів. Бюджет організації планує для придбання товарів виділити суму 200 000 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Підприємці, що планують приймати участь у тендері, повинні подати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, відповідно до оголошення, становить 2 000 грн. Розраховуючи пропозицію по ціні, слід врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і вартість її доставки. Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 4 жовтня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам аукціон, за результатами якого обереться переможець тендеру.

2019-09-19T22:50:26+03:00