Главная страница » Новини » Закуповуються  запасні частини до автогальмівного обладнання

Закуповуються  запасні частини до автогальмівного обладнання

тендер запасні частини до автогальмівного обладнання

Філія ПАТ “Українська залізниця” “Центр з ремонту та експлуатації колійних машин” закуповує запасні частини до автогальмівного обладнання.

Про це було оголошено на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5678371/ru

Очікувана вартість закупівель становить 734 495 гривень. Проте, використовуючи систему державних закупівель, організація планує скоротити витрати.

Той учасник, який зможе надати найнижчу цінову пропозицію, може стати переможцем торгів. Мінімальний крок зменшення вартості становить 3 800 грн. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 18 000 грн. Цінові пропозиції можна подавати до 19 жовтня 2019 року після чого відбудеться розкриття пропозицій та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, необхідно отримати пакет документів, який є наданим ініціатором закупівель. Документи доступні в електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-10-08T15:34:53+03:00