Звіт про укладений договір

Що таке звіт про укладений договір

 

Звіт про укладений договір – неконкурентна процедура закупівлі. Уособлює переговори між Замовником і Учасником поза системою та публікацією в системі звіту про укладений договір із основною інформацією про закупівлю.

 

Проводити закупівлю поза системою із наступним поданням у системі звіту про укладений договір можна у випадку закупівлі, вартість якої не перевищує 200 тис. грн.

Варто пам’ятати, що закупівлі, які проводяться поза системою не викликають довіри в суспільства та контролюючих органів, тому краще в ціновій позиції до 200 тис. грн. використовувати допорогову процедуру закупівлі, або скористатися e-каталогом, для збільшення довіри та поліпшення іміджу в сфері публічних закупівель.

 

Якщо в замовника виникає потреба в закупівлі додаткових товарів і послуг, яку він не міг передбачити в річному плані, то замовник має змогу створити ще одну закупівлю за необхідним предметом поза системою, навіть якщо нова сумарна вартість закупівель за рік буде перевищувати поріг у 200 тис. грн. Але є умова – здійснення таких закупівель має бути обґрунтованим і документально підтвердженим. Інформація надана Мінекономрозвитку України.

Як опублікувати звіт про укладений договір?

 

  1. На майданчику створюєте закупівлю, обравши тип  “Звіт про укладений договір”.
  2. Заповнюєте необхідну форму.
  3. Накладаєте ЕЦП (електронний цифровий підпис).
  4. Натискаєте “Опублікувати”. Все.

Також у системі Prozorro після оприлюднення звіту про укладений договір можна вносити зміни до нього.

2019-12-25T13:47:49+03:0024 December 2019|Tags: |