Звіт про укладений договір

2020-06-05T09:18:12+03:0024.12.2019|Tags: |

Що таке звіт про укладений договір

Звіт про укладений договір – неконкурентна процедура закупівлі. Уособлює переговори між Замовником і Учасником поза системою та публікацією в системі звіту про укладений договір із основною інформацією про закупівлю.

Проводити закупівлю поза системою із наступним поданням у системі звіту про укладений договір можна у випадку закупівлі, вартість якої не перевищує 200 тис. грн.

Варто пам’ятати, що закупівлі, які проводяться поза системою не викликають довіри в суспільства та контролюючих органів, тому краще в ціновій позиції до 200 тис. грн. використовувати спрощену закупівлю, або скористатися Prozorro Market, для збільшення довіри та поліпшення іміджу у сфері публічних закупівель.

Якщо в замовника виникає потреба в закупівлі додаткових товарів і послуг, яку він не міг передбачити в річному плані, то замовник має змогу створити ще одну закупівлю за необхідним предметом поза системою, навіть якщо нова сумарна вартість закупівель за рік буде перевищувати поріг у 200 тис. грн. Але є умова – здійснення таких закупівель має бути обґрунтованим і документально підтвердженим. Інформація надана Мінекономрозвитку України.

Як опублікувати звіт про укладений договір?

  1. На майданчику створюєте закупівлю, обравши тип  “Звіт про укладений договір”.
  2. Заповнюєте необхідну форму.
  3. Накладаєте ЕЦП/КЕП.
  4. Натискаєте “Опублікувати”. Все.

Також у системі Prozorro після оприлюднення звіту про укладений договір можна вносити зміни до нього.