Главная страница » Новини » Бориспільська лікарня інтенсивного лікування закуповує морожену рибу

Бориспільська лікарня інтенсивного лікування закуповує морожену рибу

тендер морожена риба

тендер морожена риба

Відповідно до оголошення, що розміщене на сайті Zakupki.Ua, комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” (КНП “ББЛІЛ”) проводить закупівлі. Предметом тендерних закупівель є морожена риба (хек, мінтай). Опис продукції, її характеристики та кількість детально викладені у тендерних документах, що розміщені на сайті разом з оголошенням. Більш детально можна отримати інформацію за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5146551/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання продукції та сервісів.

Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 514 398 грн., однак організація планує скоротити видатки. Організації, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора закупівель. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, згідно оголошення, складає 5 143 гривень.

Розраховуючи пропозицію по ціні, слід врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і вартість її доставки. Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 22 травня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам аукціон, за результатами якого обереться переможець торгів. З переможцем буде підписано угоду на постачання товарів до 31.12.2019 року.

2019-05-04T20:14:11+03:00