Главная страница » Новини » Чернігівський госпіталь закуповує вершкове масло

Чернігівський госпіталь закуповує вершкове масло

тендер масло

Відповідно до оголошення, опублікованого на сайті Zakupki.Ua, ОКУ “Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни” організовує закупівлі. Предметом тендерних закупівель є 400 кг вершкового масла. Опис та якісні характеристики продукції детально описані у тендерній документації, що розміщені на сайті разом з оголошенням.

Кожна зацікавлена у тендері особа може отримати більш детальну інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5551913/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання продукції та послуг. Бюджетом закупівель передбачена сума 48 000 грн., однак організація планує зменшення витрат. Підприємці, що будуть приймати участь у тендері, повинні підготувати власні цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, складає 240 грн. Розраховуючи пропозицію по ціні, потрібно врахувати не тільки вартість продукції, але і транспортні витрати Свої цінові пропозиції учасники повинні подати до 15 вересня 2019 року.

2019-09-02T19:17:21+03:00