Главная страница » Новини » Державна установа “Центр Пробації” планує закупівлю послуг провайдера

Державна установа “Центр Пробації” планує закупівлю послуг провайдера

2020-02-08T16:46:16+03:0013.02.2020|

тендер послуги провайдера

Центру пробації необхідне підключення всіх комп’ютерів та обладнання до мережі Інтернет, з цією метою оголошено тендер для того, щоб знайти провайдера, який зможе надавати якісні послуги за доступною ціною. На вказані послуги компанія планує витратити 338 560 грн на рік. Контракт підписується на рік.

Ініціатор тендеру інформує, що готовий приймати цінові пропозиції до 24 лютого 2020 р. Детальніше зі змістом оголошення можна ознайомитися на майданчику закупівель “Zakupki.ua”: https://zakupki.com.ua/tender/6280640/ru

Приймати участь в конкурсі можуть будь-які зацікавлені особи незалежно від їх розміру, що відповідають тендерним вимогам державної установи “Центр Пробації”. Всі учасники матимуть рівні умови змагання, а переможцем організатор тендеру обере ту компанію, що запропонує найкращі ціни. Мінімальний крок пониження пропозиції – 685 грн.  Учасники також повинні підготувати пакет документів, який підтверджує якість послуг, а також технічну можливість під’єднання техніки Центру до Інтернету.