Главная страница » Новини » Державне бюро розслідувань закуповує автомобілі спеціалізованого призначення

Державне бюро розслідувань закуповує автомобілі спеціалізованого призначення

тендер тойота королла

Державне бюро розслідувань закуповує автомобілі спеціалізованого призначення. Публічне оголошення розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://zakupki.com.ua/tender/5455130/ru

Бюджет організації на поточні закупівлі передбачає суму 15 180 930 гривень на придбання легкових автомобілів типу седан Toyota Corolla. Всього, відповідно до оголошення, буде придбано 30 одиниць автомобілів.

Однак, використовуючи систему державних закупівель установа планує скоротити витрати. Той учасник, який зможе надати найвигіднішу цінову пропозицію, стане переможцем у даних торгах.

Крок на пониження складає 151 809 грн. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 151 809 грн.

Тендерні пропозиції можна надсилати до 2 вересня 2019 року після чого відбудеться розкриття пропозицій та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації , який є наданим ініціатором закупівель. Даний пакет надається в електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-08-01T16:53:16+03:00