Главная страница » Новини » Державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” закуповує антиожеледний гранульований реагент

Державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” закуповує антиожеледний гранульований реагент

тендер реагент протиожеледний

Державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” планує закупівлі реагенту антиожеледного гранульованого на основі форміату натрію.

Публічне оголошення розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5452619/ru

Тендерні пропозиції можна подавати до 2 вересня 2019 року після чого відбудеться процедура аукціону та вибір переможця. Щоб отримати більш детальну інформацію по тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації, який є наданим ініціатором закупівель. Документи доступні у цифровому форматі на майданчику Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

Очікувана вартість закупівель становить 29 440 000 грн.  Всього планується закупити 640 тон гранульованого антиожеледного реагенту на основі форміату натрію.

За допомогою Prozorro організація планує скоротити витрати. Учасник, що зможе зробити найнижчу цінову пропозицію, стане переможцем у даних торгах. Мінімальний крок зменшення вартості складає 50 000 гривень. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 883 200 грн.

2019-08-01T20:24:13+03:00