Главная страница » Новини » Ковельский стадіон “Локомотив” буде реконструйовано

Ковельский стадіон “Локомотив” буде реконструйовано

Ініціатором тендеру є Виконавчий комітет Ковельської міської ради. Предметом закупівлі є реконструкція підтрибунних приміщень стадіону “Локомотив” під розміщення транскордонного центру діалогу культур Польща-Білорусь-Україна.

На всі потреби з реконструкції виділяється 25 802 569 гривень. Організатор очікує, що роботи будуть виконані до вересня 2020 року. В ході виконання робіт необхідно чітко дотримуватися технічного завдання. Для того, щоб отримати якісні послуги ініціатор торгів робить ставку на нецінові показники, а саме: на можливість виконання власними силами робіт навіть за умови незначної затримки фінансування.  Більш привабливими будуть пропозиції, що складатимуть менший ніж піврічний термін виконання робіт.  Всі учасники повинні мати будівельну ліцензію на проведення аналогічних робіт 5-ї категорії складності не менше ніж 4 роки.

Заявки від учасників приймаються до 3 жовтня. Більш детальну інформацію можна одержати із пакету тендерної документації, що зберігається на сайті Zakupki.Ua у вільному доступі для кожного: https://etp.zakupki.com.ua/tender/2680319/ru

На майданчику Zakupki.Ua відбуваються державні закупівлі, в яких вітчизняні та іноземні підприємства можуть змагатися на рівних правах, що гарантовано системою Prozorro та законодавчими актами України з державних закупівель.

2018-09-27T15:33:39+03:00