Главная страница » Новини » КП «Чернігівводоканал» шукає підрядника для надання послуг з вивезення мулу

КП «Чернігівводоканал» шукає підрядника для надання послуг з вивезення мулу

Комунальне підприємство «Чернігівводоканал» шукає підрядника для надання послуг з вивезення мулу. Мається на увазі навантаження, перевезення та вивантаження осаду з мулових майданчиків каналізаційних очисних споруд, об’єм якого становить 27 388 тонни. Після видалення та зневоднення осад використовується в сільському господарстві або для інших цілей, не заборонених чинним законодавством.

Відповідно до оголошення, розміщеного на майданчику Zakupki.ua, підрядник, який надаватиме послуги з вивезення мулу, буде визначений шляхом проведення відкритих торгів з публікацією англійською мовою в електронній системі Prozorro. Очікувана вартість надання послуг складає 4 778 435 гривень.

До участі в торгах, які відбудуться 13 травня 2019 року, запрошуються фізичні та юридичні особи, що мають необхідне матеріальне забезпечення і працівників відповідної кваліфікації, та зможуть надавати послуги з вивезення мулу протягом 2019 року. Тендерні пропозиції учасників приймаються до 5 квітня 2019 року. Вони повинні бути оформлені з урахуванням мінімального кроку пониження ціни, який становить 23 892 гривень.

Для ознайомлення з детальними умовами проведення тендеру та отримання документів торгів необхідно перейти за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4921297

2019-03-05T20:55:16+03:00