Главная страница » Новини » Київський міський лабораторний центр закуповує пептони

Київський міський лабораторний центр закуповує пептони

тендер пептони

Відповідно до оголошення, опублікованого на майданчику “Zakupki”, Державна установа “Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” організовує закупівлі. Предметом тендерних закупівель є пептони, сироватки, середовища живильні для вирощування культур мікроорганізмів. Кількість необхідних продуктів та їх опис детально описані у тендерній документації, що подаються разом із оголошенням. Деталі доступні за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5456339/ru

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання продукції та послуг. Бюджетом закупівель передбачена сума 120 000 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Організації, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора торгів. Крок зменшення цінової пропозиції, згідно оголошення, складає 600 гривень. Формуючи кошторис, слід врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і вартість її доставки.

Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 18 серпня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам аукціон, за результатами якого оберуть переможця торгів.

2019-08-02T10:48:14+03:00