Главная страница » Новини » Міська лікарня №5 Одеси проводить закупки послуг комп’ютерної томографії

Міська лікарня №5 Одеси проводить закупки послуг комп’ютерної томографії

Об’єктом закупівлі медичного тендеру є послуги з проведення комп’ютерної томографії пацієнтам з гострим порушенням мозкового кровообігу, черепно-мозковими та спинальними травмами, пароксизмами порушення свідомості, патології грудної клітки та черевної порожнини.

Всього планується здійснити 923 процедури діагностики, що буде проводитися відповідно до графіків та потреб лікарні та її пацієнтів.

На дані процедури планується виділити із бюджету 865 000 грн. При цьому очікується, що вартість запропонованих послуг буде дещо нижчою. Зокрема, планується, що учасники врахують мінімальний крок пониження вартості у розмірі 100 грн.

Та організація, що зможе запропонувати найбільш вигідні ціни, зможе виграти торги та отримати контракт на постійні замовлення. Учасники, що бажають прийняти участь у тендері, повинні подати пропозиції до 20 січня 2019 року. Сам же тендер запланований на 25 січня 2019 року.

Більш детальна інформація про тендер розміщена на електронному тендерному майданчику Zakupki.Ua, що є акредитованим у системі Prozorro за посиланням: https://etp.zakupki.com.ua/tender/4671707

2019-01-10T15:14:25+03:00