Главная страница » Новини » Міжнародний аеропорт “Львів” шукає аудиторів шляхом організації тендеру

Міжнародний аеропорт “Львів” шукає аудиторів шляхом організації тендеру

Державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького планує закупку послуг з аудиту фінансової звітності. На дані послуги компанія планує виділити 2 500 000 грн. Зазначені послуги підприємство очікує отримати до за адресою: Україна, Львівська область, м. Львів, ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького».

Організатор закупівель вказує, що готовий приймати тендерні пропозиції до 28 березня 2019 р. Більш детально з текстом оголошення можна ознайомитися на майданчику закупівель “Zakupki.ua”: https://etp.zakupki.com.ua/tender/4958583/ru

Приймати участь в конкурсі можуть будь-які фірми незалежно від їх розміру, що відповідають тендерним вимогам Державного підприємство “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького. Всі учасники матимуть рівні умови конкурсу, а переможцем ініціатор торгів обере ту компанію, що зможе запропонувати найбільш вигідні ціни. Мінімальний крок пониження пропозиції – 12 500 грн. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, передбачається гарантійне забезпечення у розмірі 50 000 грн.

2019-03-14T11:35:09+03:00