Главная страница » Новини » Нацполіція закуповує конверти

Нацполіція закуповує конверти

тендер конверти

Головне управління Національної поліції в Одеській області закуповує конверти. Публічне оголошення розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://zakupki.com.ua/tender/5417424/ru

Бюджет організації на поточні закупівлі передбачає суму 78 680 грн. Проте, використовуючи систему державних закупівель організація планує скоротити витрати. Учасник, що зможе зробити найнижчу цінову пропозицію, може стати переможцем у даних торгах. Мінімальний крок на пониження складає 393 гривень. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 2 360 грн. Цінові пропозиції можна надсилати до 5 серпня 2019 року після чого відбудеться розкриття пропозицій та вибір переможця.

Щоб отримати більш детальну інформацію по тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації , який є наданим ініціатором закупівель. Документи доступні у електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-07-26T17:47:52+03:00