Главная страница » Новини » Навчально-практичний центр у Черкасах закуповує клітки для кролів

Навчально-практичний центр у Черкасах закуповує клітки для кролів

Регіональний навчально-практичний центр розвитку багатофункціональних кооперативів Черкаської обласної ради проводить закупки кліток для кролів.

Всього за підсумками тендеру планується придбання одного комплекту кліток. Очікувана вартість становить 507 000 грн. Цей набір складається із секції клітки для 6-ти вагітних самок, секцій для відгодовування кролів, розрахованих на 600 од., продольний шкребок, привідна продольна станція, оцинкований трос, редуктор, що понижує тиск, обвідний блок.

Також клітка повинна бути оснащеною системою охолодження повітря, мати станцію мікроклімату, містити циркуляційний насос, вентилятори та додаткові блоки для управління процесом збереження, відгодовування кролів. Обладнання повинно бути новим.

Більш детальна інформація про технічні характеристики обладнання подається у тендерній документації, що доступна за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/3476588/ru

Учасники можуть подавати заявки на участь у торгах до 26 листопада поточного року, в той же день відбудеться початок аукціону. Переможець торгів повинен поставити обладнання до 28 грудня поточного року за адресою, що вказується у тендерному оголошенні, розміщеному на електронному тендерному майданчику Zakupki.Ua.

2018-11-19T10:54:19+03:00