Главная страница » Новини » Оголошено тендер на закупівлю екзотичних фруктів

Оголошено тендер на закупівлю екзотичних фруктів

тендер банани лимони

Відповідно до оголошення, розміщеного на сайті Zakupki.Ua, управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації ініціює закупівлі. Предметом державних закупівель є лимони, апельсини, банани. Кількість необхідних продуктів та їх опис детально описані у пакеті тендерних документів, що розміщені на сайті разом з оголошенням. Детально – за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5523383/ru

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання продукції чи послуг. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 475 600 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків.

Підприємці, що будуть приймати участь у торгах, повинні підготувати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора закупівель. Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, складає 2 500 грн. Формуючи кошторис, слід включити до кошторису постачання продукції вартість її доставки.

Учасникам слід подавати пакет документів із пропозиціями до 5 вересня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам аукціон, за підсумками якого обереться переможець торгів. Продукція має постачатися і розвантажуватися транспортом та силами Учасника у 81 заклад освіти Дніпровського району м. Учасник постачає товар поступово, дрібними партіями у період дії договору відповідно до наданих заявок.

2019-08-22T06:50:59+03:00