Главная страница » Новини » Планується провести капітальний ремонт фасаду будівлі КУ “Южненська міська лікарня”

Планується провести капітальний ремонт фасаду будівлі КУ “Южненська міська лікарня”

Южненська міська лікарня планує закупівлі послуг капітального ремонту фасаду будівлі. Публічне оголошення розміщене року на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5113046/ru

Підприємство очікує витратити 9 172 536 грн.  Учасник, що зможе надати найнижчу цінову пропозицію, стане переможцем у даних торгах. Мінімальний крок зменшення вартості становить 9 172 грн. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 45 800 грн. Більш детально по організації та оформленні гарантійного забезпечення можна дізнатися у консультантів майданчику Zakupki.Ua.

Тендерні пропозиції можна надсилати до 6 травня 2019 року після чого відбудеться процедура аукціону та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, необхідно отримати пакет документів, який є наданим організатором торгів. Документи доступні у електронній формі на майданчику Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-04-21T17:21:48+03:00