Главная страница » Новини » Центральним госпіталем МВС закуповуються візуалізаційне обладнання

Центральним госпіталем МВС закуповуються візуалізаційне обладнання

Візуалізаційне обладнання

Центральний госпіталь МВС України планує закупівлі візуалізаційного обладнання. Публічне оголошення розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5057694/ru

Відповідно до оголошення, це повинна бути рентгенівська діагностична система на 2 робочих місця з двома плоскопанельними детекторами та принтером сухого друку.

Бюджет організації на поточні закупівлі передбачає суму 5 500 000 грн. Однак , використовуючи систему державних закупівель організація планує скоротити видатки. Учасник, що зможе зробити найнижчу цінову пропозицію, стане переможцем у даних торгах Мінімальний крок зменшення вартості складає 100 грн. Пропозиції можна подавати до 7 травня 2019 року після чого відбудеться процедура аукціону та вибір переможця. Щоб отримати більш детальну інформацію по тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації, який є наданим ініціатором закупівель. Документи доступні у цифровому форматі на майданчику Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

 

Учасники також повинні підготувати гарантійне забезпечення у розмірі 165 000 грн.

2019-04-12T21:35:15+03:00